fbpx
image mapa 2 1

OUTLET ARENA MORAVIA

Podle čeho Outlet Arena Moravia poznáte?

Ostrava!!! Najdete nás zde na adrese Hlučínská 1170. Dojedete k nám však snadno z centra i odlehlých městských částí, autem nebo dostupnou MHD. Sídlíme kousek od Polska a slovenských hranic a díky příjemnému dojezdu z dálnice u nás často uslyšíte nejen češtinu. V outletu pohodlně zaparkujete - naše parkoviště má kapacitu 800 aut a je zdarma.

Unikátní koncept centra. Díky němu najdete vše, co sháníte, na jednom místě. Spotřebiče do domácnosti, sladké cukrovinky, voňavou praženou kávu, drogerii, šperky, hodinky, brýle, kvalitní obuv na běhání, do práce i na rande a v neposlední řadě trendy módní kousky oblíbených značek. Uděláte radost sobě nebo originálním dárkem svým blízkým? Ušetřete čas, vyrazte k nám. Otevřeno máme denně od 9 do 20 hodin.

Trendy. Ze světa módy nás zajímá pouze to NEJ! Módou žijeme. V Outlet Arena Moravia vás rádi inspirujeme tím, co se nosí. Pořádáme pro vás proto různé zajímavé eventy i super nákupní akce. Třeba naše Superstředy jsou už široko daleko vyhlášené!

Levně! Luxusní zboží díky nám nemusí být drahé. Slevy ve výši 30 – 80 % garantujeme celoročně.

Exkluzivní zastoupení značek. Na jejich výběru si zakládáme. V naší nabídce máme nyní 50 značek známých celosvětově. Určitě si vyberete.

Taky pro vás: Konečně taky je outlet přímo na severní Moravě! Máme zde navíc kvalitní wi-fi signál a o vaši pohodu se postarají i naše foodové restaurace. A pro děti máme venkovní prolézačky. Také už víte, proč nakupovat právě v Outlet Arena Moravia?

Tak se k nám stavte! Vaše Království módy a stylu.

3D mapa obchodů

KUDY K NÁM

Adresa Outlet Arena Moravia, Hlučínská 1170, Moravská Ostrava
GPS: 49.8603172N, 18.2563325E
Autobus č. 32
Nechte se pohodlně dovézt  z centra přímo do areálu Outlet Areny Moravia.
Autobus č. 32 zajišťuje spojení s centrem města, které je vzdáleno pouhých  10 minut jízdy.
Jízdní řád Autobusu č. 32 naleznete ZDE.
Autobus č. 34, 56, 66, 281, 282, 283, 290, 292
Doražte kterýmkoli z těchto autobusů na zastávku Hornické muzeum. Odtud už to k nám trvá pouze  5 minut pěšky.
Tramvaj č. 8 
Druhou možností je tramvajová linka č. 8 - konečná zastávka Hlučínská je v docházkové vzdálenosti areálu (cca 5 min.).
Jízdní řád Tramvaje č. 8 naleznete ZDE.
Autem se k nám nejlépe dostanete sjezdem z dálnice D1, využít můžete také příjezd po ulicích Slovenská a Hlučínská. Pro řidiče máme přes 800 parkovacích míst zdarma.

 

3D MAPA OBCHODŮ