Stačí jen málo. Stačí jen chtít!

Stačí jen málo. Stačí jen chtít!

Každý se můžeme podílet na tom, aby se naše Země stala krásnějším místem pro život. Pro nás i pro příští generace. To, co využíváme, není samozřejmost, je to odkaz našich předků. Co budou říkat naši potomci na dědictví, které jim zanecháme my? Snažme se, aby měli důvod radovat se z krás přírody alespoň v té míře, v jaké pozorujeme svět my.

HÝBEJ ZADKEM

HÝBEJ ZADKEM

V Outlet Arena Moravia připravili ojedinělý způsob, jak si užít léto. Nádherný čas plný zážitků nebo jen obyčejného lenošení. To vše může být léto a každý z nás si jeho nejlepší prožití vybere podle sebe. Od 29.6. – 25.8. 2019 bude v areálu Outlet arena Moravia postavený vodní fotbal, kde si...

Army family day!

Army family day!

Vyhněte se potížím s parkováním! Neváhejte a využijte obří parkoviště zcela zdarma v areálu Outlet Arena Moravia a pohodlně přejděte na Army family day! A cestou zpátky si můžete nakoupit u nás v Outletu - máme slevy až 80% na vybrané zboží.

ŠTĚRKOVNA OPEN MUSIC

ŠTĚRKOVNA OPEN MUSIC

Využíjte možnost akreditace na festival ŠTĚRKOVNA OPEN MUSIC v Outlet Arena Moravia. Akreditace bude probíhat v Outletu od 24. 7. 2019 a vy tak máte možnost spojit přijemné s užitečným a nakoupit festivalové outfity se slevou až 80%.

MAXI LETNÍ VÝPRODEJE

MAXI LETNÍ VÝPRODEJE

Léto máme v plném proudu a v Outlet Arena Moravia jsme si pro Vás připravili MAXI LETNÍ VÝPRODEJE, díky kterým pořídíte speciální módní kousky se slevou až 80%. Tak neváhejte a užijte si léto, MAXI LETNÍ VÝPRODEJE začínají 14.6.2019.

Otevíráme dětské hřiště

Otevíráme dětské hřiště

Mezinárodní den dětí se slaví každoročně 1.6. a my v Outletu jsme si pro vás a vaše ratolesti připravili malý dárek. Otevíráme dětské hřiště, na kterém se vaše děti rozhodně nudit nebudou a vy si tak v klidu můžete vychutnat oblíbenou kávu, či dortík. O víkendu 1.-2.6. máme navíc připraveny slevy na dětské kolekce. Přijďte do Outlet Arena Moravia...

Máme stojany na kola

Máme stojany na kola

Jaro je tady a tak není divu, že všichni milovníci kol vyjíždí na cyklostezky a do přírody. Připravili jsme pro Vás stojany na kola, takže pokud přijedete na kole, můžete je pohodlně "zaparkovat". Stojany najdete u prodejny GAS, Adidas, Guty a Boxeur Des Rues.

Ugrilujeme Radka? | Fotogalerie

Ugrilujeme Radka? | Fotogalerie

O víkendu proběhlo v outletu grilování s Radkem Kašpárkem. Podívejte se očima našeho fotografa, jak to na této akci vypadalo. Doufáme, že Vám chutnalo a těšíme se na Vaši další návštěvu.

Testovací jízdy ve voze Škoda Scala

Testovací jízdy ve voze Škoda Scala

Chcete se přijít podívat nebo vyzkoušet nové auto? Tak to se rozhodně zastavte u nás v Outletu. Zveme Vás na testovací jízdy novým vozem který zapůjčilo Autodružstvo-fm. www.autodruzstvo-fm.cz KDY? 18. 5. 2019 ➜ od 10:00 - 20.00 HODIN. Akce ➜ EXTRA víkendové...

Štěrkovna Open Music v Hlučíně

Štěrkovna Open Music v Hlučíně

Outlet Arena Moravia je hlavním partnerem tohoto úžasného festivalu. Přijďte s námi začít festivalovou sezónu. Vstupenky jsou k prodeji u nás v Outletu v informačním centru. K dispozici jsou pouze jednodenní vstupenky za 500 Kč. Pozor, vstupenky jsou k dispozici pouze v omezeném množství. Program pro letošní festival Štěrkovna Open...

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí.

Rozumím