fbpx
kfc logo new

PO-NE | 10:00 - 20:00
+420 728 527 440
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.kfc.cz

Zobrazit umístění

KFC

KFC, expert na kuřecí speciality z Kentucky s tajnou recepturou , vítá své zákazníky již v 93. pobočce v ČR. Restaurace je postavena dle posledních trendů, v novém designu, se systémem Order / Pick up a otevřenou kuchyní.

KFC ZNAMENÁ NEJLEPŠÍ MÍSTNÍ VÝROBKY

Ať už se nacházíte kdekoliv, můžete si být jisti, že jídlo, které Vám v KFC naservírujeme, bude vždy čerstvé a od základu ručně připravené bezprostředně před podáváním. Protože pouze takové jídlo chutná nejlépe!

CO SI DÁTE

Jeden z nejoblíbenějších produktů je u českých zákazníků od svého zavedení v roce 2001 Twister. Celkově v poslední době stoupá obliba sendvičů, kdy si zákazníci mohou vybrat jak ze stálé, tak sezónní nabídky. Aktuálně se znovu vrátil populární Mega Pocket, o který si zákazníci dlouho psali. Stálicí je hlavní produkt, kuře originální chuti dle receptu Colonela Sanderse a kyblíky. KFC také pravidelně na trh uvádí speciální a limitovaná menu, aby zákazníkům nabídku oživili a každý si našel to své. Letos se nabídka rozšířila ještě o snídaně, které jsou v ČR obecně stále více populární a v nabídce jsou každé ráno do 10:30 hod. Kompletní nabídku naleznete na www.kfc.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí.

Rozumím

KFC

Outlet Arena Moravia
Hlučínská 1170
Moravská Ostrava

GPS:
49.8603172N,
18.2563325E

Zobrazit na 3D Mapě