fbpx
novinkakys

BLACK FRIDAY je zpátky

Nechcete zažít předvánoční shon? Děsíte se pořizování dárečků na poslední chvíli? Chybí vám inspirace a nápady, jak a čím potěšit své blízké? Nechcete utratit za vánoční nadílku jmění?

Stavte se od pondělí 22. listopadu do neděle 28. listopadu do Outlet Arena Moravia na BLACK FRIDAY nákupy. Přesvědčíme i vás, že pořídit dárečky a dárky pod vánoční stromeček nemusí být časově ani finančně náročné. A že si nakupování můžete i užít!

V Outlet Arena Moravia najdete vše pro své blízké na jedné adrese. V obchůdcích vám ochotně poradí zkušené prodejní asistentky s výběrem té správné velikosti, kombinací jednotlivých svršků i s tím, co se hodí pro pány nebo čím naopak potěšit něžné pohlaví od nejmenších princezen až po elegantní dámy. Seženete u nás rovněž vkusné potřeby do domácnosti. Originální šperky, luxusní parfémy… A samozřejmě také trendy oblečení pro dospívající kluky a holky. Vše pohodlně a za lákavé ceny. Outlet Arena Moravia má pro vás zkrátka BLACK FRIDAY dny plné slev a lákavých cen.

Nečekejte na poslední chvíli. Zařiďte si vše nezbytné pro nadcházející vánoční svátky plné radosti a pohody už nyní.

Hohohó, Vánoce se už blíží.

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí.

Rozumím