fbpx
novinka new

Oslavujeme a oslevujeme!

Kdo by to byl na začátku našeho příběhu řekl. Ale je to tak a my letos slavíme tři roky své outletí existence. Jak to tak u narozenin bývá, co by to bylo za oslavu bez přátel? Proto vás, naši milí outleťáci, srdečně zveme na naši párty! Oslavíme během ní naše již třetí narozeniny společně.


Co s námi zažijete?

Tři roky, to není jen tak, to se musí už oslavit skutečně pořádně. Oslavy proto proběhnou od pátku 19. listopadu a potrvají celý víkend. Ať máte spolu s námi co vzpomínat, chystáme pro vás ohromný nightshopping.

A to v pátek 19. 11. od 19 do 22 hodin. Během něj a v sobotu poté vám rozdáme v souhrnu 300 000 korun v nákupních poukazech. Výhodné, že?

Abyste si nakupování u nás užili ještě více, během těchto tří dnů jsou pro vás připraveny neuvěřitelné dodatečné slevy až 80 % a výprodeje. V průběhu pátečního nightshoppingu budou tyto slevy ještě
o něco vyšší - přímo závratné. Co si pořídíte?


Sobotní přehlídky, ohňostroj a přípitek

Hlavní program narozenin proběhne v sobotu 20. 11., kdy vystoupí žádaný DJ Lowa, děti i dospělí si užijí zábavné soutěže, k dispozici bude fotokoutek, proběhne zde také sbírka nadace Pavla Novotného určená pro onkologické pacienty a fanoušci moderního umění uvidí street art.

Sobotní den vám navíc zpestří módní prohlídky, které začnou od 13 hodin a budou probíhat každou následující hodinu. Vrcholným bodem sobotního programu je slavnostní ohňostroj, který vypukne v podvečer v 19 hodin.

Každý den rozdáme 100 000 korun v nákupních poukázkách, celkem tedy v hodnotě 300 000 korun, tak si pro ten svůj přijďte. Jejich výdej začíná v pátek 19. 11. od 19 hodin. Výdej nákupních poukazů v hodnotě 200 korun bude možné získat oproti účtence v hodnotě 2 000 korun a více. Více informací zjistíte v pravidlech níže.


Program ještě jednou a detailně


Pátek 19.11.

Nightshopping od 19 – 22 hod
od 19 hod začíná výdej NÁKUPNÍCH POUKAZŮ v hodnotě 100 000 Kč
Welcome drinky


Sobota 20.11.

výdej NÁKUPNÍCH POUKAZŮ v hodnotě 100 000 Kč
welcome drinky
DJ Lowa
soutěže, fotokoutek,
nadace Pavla Novotného
Street Art
v 19 hod slavnostní ohňostroj

Módní přehlídky

• 13 hod Tom Tailor
• 14 hod Levis
• 15 hod Mustang
• 16 hod Pepe Jeans
• 17 hod s.Oliver
• 18 hod Gas


Neděle 21.11.

výdej NÁKUPNÍCH POUKAZŮ v hodnotě 100 000 Kč
welcome drinky

Tak tedy stříháme metr. A těšíme se.

P.S.: Program se může změnit s ohledem na opatření v souvislosti s onemocněním Covid-19.

Pravidla akce Oslevujeme.

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí.

Rozumím