fbpx
novinka new

Rozdáváme se již tuto sobotu

Rozdáváme se! A odměňujeme vás za vaši přízeň.

Móda a styl nás baví. A budou bavit ještě více také vás, to nám můžete věřit. Mílovými kroky se totiž blíží tři jedinečné nákupní soboty, kdy si můžete v Outlet Arena Moravia stylově nakoupit a ještě se za své nakupování u nás odměnit!

Horké letní dny si ne nadarmo žádají to správné osvěžení a oddych. A když ne třeba u vody, tak v našich klimatizovaných obchůdcích. Proto se vydejte i vy v sobotu 26. června, 3. července a 10. července za letním outletím mámením a získejte na dárkových poukázkách lákavé odměny. V součtu pro vás máme dárkové šeky za 300 000 korun. Své štěstí může v losování balónků zkusit každý, kdo si nakoupí v hodnotě nad 1 000 korun. Poukazy, o které se losuje, jsou na 100 korun, 200 korun, 500 korun nebo 1 000 korun na nákup a je možné je získat oproti účtence. Protože naše akce Rozdáváme se! přeje fér play, každý nakupující smí do losování v danou sobotu vstoupit pouze jednou. Ať tedy při vás stojí štěstí!

Během letních dnů jsou u nás stále v plném proudu dechberoucí výprodeje. Vaše oblíbené značky Fade, Adidas, Puma, Desigual, Fade Clearance, Esprit, Alpine Pro a další mají závratné slevy až do výše 80 %. Nakupování pod širým nebem si můžete navíc v Outlet Arena Moravia zpříjemnit posezením v některé ze zahrádek zdejších restaurací.

Kdo byste to snad náhodou ještě nevěděli, máme otevřeno od 10 do 20 hodin bez omezení. Nedaleká uzavírka kvůli opravě mostu přes řeku Odru pro nakupující ze směru od Hlučína je přehledně značena, určitě se vám vyplatí se za námi zastavit.

Protože vaši přízeň umíme ocenit.
Prima letní dny!

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí.

Rozumím