fbpx
novinka

NÁKUPY jsou Prima v Outlet Arena Moravia

Znáte to také, naši milí outleťáci?

Chcete si pořídit nákup skutečně výhodně a tak čekáte, až přijde ten správný moment. Až se uskuteční nějaká pořádná slevová akce. A ta je právě teď zde!

Pořádáme pro vás první ročník mimořádné akce Prima NÁKUPY. V týdnu od 14. až 20. června vás proto srdečně zveme do království módy a stylu - Outlet Arena Moravia, kde právě na vás čekají pořádné slevy a speciální prodejní akce!

Máme pro vás opravdu výhodné nákupy zboží značek, jako je Puma, Mustang, Pepe Jeans, Lindt, Home and Cook, Burger King, Bushman,Fade, Esprit, Calzedonia Intimissimi, Trespass, Alpine Pro nebo Boxeur des Rues. Všechny zapojené obchody poznáte díky označení plakátkem Prima NÁKUPY ve výloze.

Celá velkolepá akce vyvrcholí ve čtvrtek 17. června, kdy se postaráme o vaše stylové uvítání v podobě welcome drinku. V tento den se navíc můžete od 14 do 17 hodin potkat a vyfotit s Evou Burešovou, hvězdou seriálu Slunečná. A pokud v tento den za své nákupy zaplatíte kartou MasterCard, můžete každou hodinu od 11 do 19 hod ve slosování vyhrát některou z cen. To je Prima, že? A tím zdaleka nekončíme! Těšit se můžete ještě na dárečky a losování zajímavých cen, nechte se překvapit.

Pravidla soutěže si můžete přečíst ZDE.

Nakupování v outletu je prima, že?

POZOR! Nákupy se slevou můžete získat díky slevové knížce. Tu si můžete vyzvednout u nás zdarma v rámci lounge zóny 17.6.2021 nebo online na http://www.primanakupy.czTaké ji najdete v kuponové knížce v příloze Blesku. Neváhejte a pojďte si také užít Prima NÁKUPY.
 

Slevy se zobrazí od 14.6.2021 - sledujte nás.

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí.

Rozumím