fbpx

novinka esprit 690x388px

Značka ESPRIT v OAM

Srpen je u nás ve znamení překvapení! V úterý 11. srpna oficiálně otevíráme oblíbenou světovou značku Esprit. A pro všechny milovníky nadčasové kvalitní módy značky Esprit jsme připravili welcome drink a zdarma dárek k nákupu. 

Značka Esprit je už pět desítek let známou americkou značkou, která klade velký důraz na užívání přírodních a kvalitních materiálů a samozřejmě také na styl, jedinečnost a nadčasovost svých kolekcí. Kolekce značky Esprit jsou určeny pro ženy a muže, zejména pro městské ležérní oblečení, volnočasové oblečení do přírody či do kanceláře. Současně prodejna značky Esprit v Ostravě nabídne také pestrou nabídku doplňků.

„Rozšiřování OAM o nové značky je jednou z našich hlavních priorit. Proto jsme rádi, že můžeme nově přivítat tak známou a oblíbenou značku jako je Esprit,“ říká marketingová manažerka OAM a dodává: „Návštěvníci se mohou těšit na slavnostní uvítání ve velkém stylu. Nebude chybět balónková výzdoba, naše usměvavé hostesky, nealkoholický welcome drink a zdarma dárek při nákupu nad 1 000 Kč.“

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí.

Rozumím