fbpx

Outlétové slevy

OutLÉTOvé nákupy v OAM

Léto se už pomalu začíná hlásit o slovo a my jsme si pro vás připravili malou letní ochutnávku. Jde o naše outLÉTOvé nákupy pod širým nebem. Nadčasové klasiky, stylové vzory, rozmanité barvy a střihy… a jako bonus outLÉTOvě ušetříte s našimi slevami až 80%.

Příjemné a pohodlné nakupování začíná už na prostorném parkovišti pro 800 aut, pokračuje pravidelnou a pečlivou dezinfekcí celého areálu OAM, kde nezapomínáme ani na kliky a platební terminály, až po širokou nabídku více než 50 značek, kde si vybere každý. Jsou jimi například Adidas, Blažek, Guess, Levi´s a mnoho dalších.

A které 3 věci vám nesmí chybět v letním šatníku? ŠATY, ať už dlouhé, ke kolenům nebo krátké. Dále praktické a dobře padnoucí ŠORTKY na sport, rande či do práce a samozřejmě nezbytný letní doplněk je BATŮŽEK, KABELKA ČI TAŠKA na všechny naše i (ne)potřebné věci pro letní výLÉTOvání.

Přijďte si užít příjemné outLÉTOvé nákupy do jediného outletového centra na severní Moravě a navíc pod širým nebem. Užijete si příjemný letní vánek mezi nákupy!

PS: Každý týden pro vás vybíráme TOP slevové módní nabídky. Neváhejte a objevte svět outLÉTOvé módy u nás v Outlet Arena Moravia.

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí.

Rozumím