fbpx
vanoce novinka cz

Dárky i stromeček pořídíte pohodlně u nás v Outlet Arena Moravia

Pokud i vy patříte mezi ty, co ještě nemají dárky pro své blízké, nezoufejte! V Outlet Arena Moravia vám s nákupem dárků pomůžeme, a navíc vám je i zdarma každý den zabalíme v našem infostánku.

Pomůžeme vám připravit se na Vánoce se vším všudy, a navíc bez front a s garantovanou slevou minimálně 30 % u více než 50 renomovaných světových značek. U nás vyberete dárky pro celou vaši rodinu každý den od 10:00 do 20:00. Nakoupit můžete kvalitní značkovou módu, sportovní oblečení, kosmetiku, šperky či doplňky do vaší domácnosti. A pro ty nejmenší také dětskou módu či hračky značky Pompo.

Trefit se do vkusu obdarovaného může být někdy velkým oříškem. Pro tento případ u nás můžete zakoupit dárkové poukazy Outlet Arena Moravia v hodnotě 500 a 1 000 Kč s platností jeden rok od data nákupu. K zakoupení jsou každý den od 10:00 do 20:00 v infostánku. Outleťácké dárkové poukazy můžete navíc doplnit vhodným věnování či poděkování, které z nich udělají dokonalý vánoční dárek, se kterým nemůžete udělat chybu.

A co by to bylo za Vánoce bez vánočního stromečku? Od 13. prosince u nás zahájíme prodej vánočních stromečků. Tak teď zbývá jediná otázka smrček nebo jedlička? O cenách vás budeme průběžně informovat.

Během adventního času v Outlet Arena Moravia nakoupíte dárky minimálně se slevou 30 až 80 %. Ale to není vše! Průběžně se můžete těšit i na extra vánoční slevy. Nenechte si ujít žádnou z nich. Sledujte náš web a Facebook, kde vždy a včas uvidíte speciální akční nabídku!

A náš poslední tip! Pro naladění se na sváteční atmosféru si u nás při nákupu nezapomeňte dát tradiční Perníkové caffe latté a koláček z lineckého těsta v prodejně Costa Coffee. Vůně vánočního perníčku a cukroví bude skvělým začátkem vánočního nákupu u nás v Outletu! V Costa Coffe navíc pořídíte krásné vánoční pohlednice s osobním přáním jen za 5 korun.

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí.

Rozumím