fbpx

fotolaborator

Díky nám tisíce dětí navštíví Svět techniky

Na začátku letošního školního roku 2019/2020 jsme uzavřeli spolupráci s Dolními Vítkovicemi (DOV) a zajistili jsme pro žáky základních škol bezplatné prohlídky do Světa techniky. V rámci poskytnuté finanční podpory může navštívit oblíbené science centrum do konce roku 2019 až 2 170 dětí z celkem 27 škol Moravskoslezského kraje. Do projektu se přihlásily školy například z Krnova, Kopřivnice, Vrbna pod Pradědem, Třince či Bruntálu.

Rádi se podílíme na projektech, které mají smysl a podpora dětí a jejich vzdělání je jedním z nich. Naše outletové centrum si klade za cíl podporovat Moravskoslezský kraj a být jeho dobrým partnerem. Díky naší finanční podpoře a spolupráci s DOV jsme zajistili bezplatné prohlídky do Světa techniky pro tisíce žáků ze všech koutů Moravskoslezského kraje. Tento projekt jsme odstartovali se začátkem školního roku 2019/2020 a první školy se do DOV vypraví již v pondělí 21.10.2019,“ říká Petr Leder, ředitel Outlet Arena Moravia.

Svět techniky je interaktivní science centrum, které je rozděleno na dvě části. Supermoderní budova Velkého světa techniky a bývalá VI. energetická ústředna Malý svět techniky U6. Ve Velkém světě techniky najdou děti kromě čtyř stálých expozic také dočasnou výstavu Crash!!!. Tato výstava nabízí zábavnou, ale zároveň edukativní formou možnost prožít na vlastní kůži ukázky dopravních situací z pozice řidiče, cyklisty i chodce.

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí.

Rozumím