fbpx

web novinka fade min

V Outlet Arena Moravia nově značky Guess, Calvin Klein a Marciano

Ostravská Outlet Arena Moravia otevírá zítra 3. října nový multibrandový obchod s širokou nabídkou prémiového zboží od světově známých značek Guess, Calvin Klein a Marciano. Pro milovníky prestižních značek jsou od čtvrtka 3. října až do neděle 6. října připraveny mimořádné 30% slevy z outletových cen na celou zimní kolekci bund, kabátů, čepic a šál.

Ve čtvrtek 3. října se outletové království rozrůstá o více než 300 m 2 . Otevírá se zde totiž obchod s módní značkou Guess společně s vlastní luxusní značkou Marciano a světoznámou značkou Calvin Klein. Slavnostní otevření proběhne oficiálně v sobotu 5. října, kde na návštěvníky čekají nejen dodatečné slevy 30 % z již outletových cen na sezónní zimní zboží, ale také pro prvních 400 návštěvníků i welcome drink.

Jen málokdy přicházejí do outletových center takto prestižní značky hned v první stabilizační fázi vývoje outletu. Naše současná naplněnost je více než 75 %, což je v porovnání s jinými outlety téměř dvojnásobek. Máme tedy velkou radost, že můžeme u nás v Ostravě přivítat dlouho očekávanou značku Guess společně s Calvin Klein.

Značka Guess patří již po mnoho let mezi ikonu módního průmyslu díky své jedinečné kombinaci francouzské elegance a nadčasového stylu všech svých kolekcí. Značka Guess je symbolem mladického a ležérního stylu pro muže a ženy. Vedle oblečení v ostravském outletovém Guess doplníte šatník o obuv a konvenční módní doplňky jako kabelky, pásky, šperky a luxusní dámské a pánské kousky vlastní značky Marciano. Nabídku prémiových módních kousků doplní také unisex oblečení značky Calvin Klein vyznačující se jednoduchým a minimalistických stylem.

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí.

Rozumím