fbpx

novinka cz

Luxusní prádlo Triumph je nově v Outlet Arena Moravia

Outlet Arena Moravia přivítá ve středu 14. října novou značku Triumph, čímž potěší všechny milovníky krásného spodního prádla. Během slavnostního otevření obchodu si budou moci zákazníci nakoupit zboží v dodatečné slevě - 30 % ke slevě outletové, tudíž za méně než polovinu jeho běžné ceny.

Triumph je švýcarská značka založená v roce 1886 s výrobou v Německu a pobočkami ve více než 45 zemích. Její kousky jsou vyhlášené svou vysokou kvalitou, pohodlím při nošení a dobře padnoucími střihy. Značka myslí skutečně na každou ženskou siluetu a v její široké nabídce si jistě vybere každá zákaznice to své. Luxusní prádlo je tak o důvod víc, proč navštívit právě Outlet Arena Moravia. Tím dalším je skutečnost, že outlet je takříkajíc pod širým nebem, protože nemá zastřešenou spojovací pasáž, což je v dnešní době jeho nesporná výhoda. Navíc zde probíhají od 1. října takzvané mezisezonní výprodeje, které vyvrcholí o víkendu 16. až 18. října. A udělají radost všem, kdo se chtějí připravit na sychravý podzim.

Centrum je pravidelně dezinfikováno, od vstupních prostor až po platební terminály. Důsledně se zde dbá na nošení roušek. Díky dodržování pravidel bezpečného chování při nakupování během pandemie COVID-19 má centrum jako jediné na Moravě nakročeno k získání certifikace bezpečného nakupování. Poslední chystanou novinkou je otevření prodejny švédské značky Marc O´Polo v termínu od 22. října. Ta pro změnu potěší všechny milovníky kvalitní a pohodlné módy.

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí.

Rozumím