fbpx

web novinka CZ

Stylový podzim s pořádnými slevami v OAM začíná

Přivítejte podzim v jeho zemitých barvách! Chladnější počasí a plískanice se už začínají hlásit o slovo, a proto jsme si pro vás připravili pořádné mezisezonní výprodeje. Během nich si můžete užít parádní dodatečné slevy, množstevní slevy a dárečky k nákupům ve vašem oblíbeném Outlet Arena Moravia. Čekají vás nadčasové klasické kousky, které zahřejí v chladných dnech, stylové vzory, rozmanité barvy pro tuto sezonu a pohodlné střihy… To vše pod širým nebem a navíc jako bonus ušetříte ve slevách až 80%.

A co dál? U nás vždy pohodlně zaparkujete na parkovišti až pro 800 aut. Naši samozřejmou péči zahrnuje také důraz na pravidelnou a pečlivou dezinfekci celého areálu OAM – od klik až po platební terminály. O skutečně pestrý výběr se stará na 50 značek, které potěší každého milovníka módy a stylu.

A jaké kousky že to nesmějí chybět ve vašem šatníku? Pohodlný a hřejivý KABÁT, protože babí léto už se s námi stihlo rozloučit, kvalitní OBUV, jež nepropustí ani kapku vody, podzimní ÚPLETOVÉ ŠATY, které potěší každou ženu, a samozřejmě nezbytný praktický doplněk v podobě BATŮŽKU, KABELKY ČI TAŠKY na všechny tolik důležité věci pro podzimní toulky spadaným listím.

Užijte si příjemné mezisezonní výprodeje v jediném outletovém centru na severní Moravě. Přijďte si posbírat své podzimní slevy včas!

P.S.: Mezisezonní výprodeje začínají hned 1. října a vyvrcholí o víkendu 16. až 18. října. Přivítejte podzim v trendy oblečení s Outlet Arena Moravia.

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí.

Rozumím