fbpx

NOVINKA cz

POSLEDNÍ ZÁŘIJOVÉ SUPERSTŘEDY V OUTLET ARENA MORAVIA JSOU TADY

Ve dnech 9. a 16. září zahajujeme oblíbené SUPERSTŘEDY, kdy si můžete pořídit outletové zboží s výhodnou dodatečnou slevou. Jedná se o poslední, v pořadí již třetí SUPERSTŘEDY v tomto roce. Proto neváhejte! 

Během zmíněných dvou střed v měsíci září bude k již garantované slevě 30 % dále u více než třech desítek značek ještě dodatečná sleva či množstevní akce. Těšit se tak můžete ve většině obchodů OAM na slevy na celý či vybraný sortiment, dárky, množstevní slevy a mnoho dalšího. Zapojené obchody a zboží na stojanech bude speciálně označeno. Jsou jimi například značky Calvin Klein, Guess, Mustang, Under Armour, Alpine Pro, Home and Cook, klenoty Aurum či čokoládový svět Lindt.

Slevové akce jsou přizpůsobené současným opatřením vlády v boji proti COVID-19. V rámci hygienických opatření vlády je i nadále dodržována v celém areálu patřičná zvýšená hygiena. Během těchto střed si můžete výhodně nakoupit funkční oblečení na turistiku, outdoorový sortiment a doprodeje letních kolekcí. Také na vás čeká pestrá nabídka ze segmentu fitness a zboží určeného pro nadcházející měsíce. Přijďte si proto také výhodně nakoupit!  

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí.

Rozumím