fbpx

ugrilujeme web

Grilovací sezona začíná v Outlet Arena Moravia

EXTRA ŽHAVÉ VÍKENDOVÉ SLEVY 30-80 % V OUTLET ARENA MORAVIA

Ostrava 17. až 19. května 2019 - Oblíbená a tolik očekávaná grilovací sezona nám už klepe na dveře. Jste připraveni na pořádně žhavý víkend? V Outlet Arena Moravia o víkendu 17. - 19. května nakoupíte módní značky se slevou až 80 % a navíc Vás v sobotu 18. května připravíme na grilovací sezónu pod dohledem mistra kuchaře Radka Kašpárka. Využijte jedinečný víkendový výprodej a staňte se mistrem grilování.

V pátek 17. května začínáme v Outlet Arena Moravia ve velkém stylu a to se slevami 30-80 % na exkluzivní kousky světových značek.

V sobotu 18. května od 12 – 18 hodin se v Outlet Arena Moravia ponese vše na vlně grilování a dobrého jídla. Připraven je pro vás bohatý doprovodný program, který nabídne řadu mimořádných a nezapomenutelných gastronomických zážitků pod taktovkou držitele michelinské hvězdy Radka Kašpárka. A zároveň si odpočinete v naší relax zóně, odnesete si vzpomínku z fotostánku Outlet Arena Moravia.

Solíme suroviny před nebo po? Potřebuje maso odpočívat? Jaké jsou triky a fígle, aby vám grilování šlo od ruky? Dozvíte se a naučíte v jedinečné škole grilování od Radka Kašpárka. Mimo to budou pro vás připraveny soutěže v ochutnávání po slepu, které prověří vaše chuťové smysly, autogramiáda či talk show se špičkovým šéfkuchařem Radkem Kašpárkem, kde vám prozradí nejen své kuchařské začátky, ale také něco o své úspěšné restauraci Field.

V neděli 19. května v Outlet Arena Moravia budeme pokračovat v rozjetém víkendu plného dechberoucích slev až 80%. V pohodové atmosféře Outlet Arena Moravia nakoupíte z více než 50 prodejen nejen značkovou módu, ale také doplňky pro vaši domácnost. Těšíme se na vás od 10 do 20 hodiny.

Přijďte o víkendu 17. - 19. května do grilem provoněné Outlet Arena Moravia, užijte si slevy až 80% a nepodceňte přípravu na grilovací sezónu!

brozurka web 1 min

brozurka web 2 min

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí.

Rozumím