fbpx

Proběhlé akce

Květnové Superstředy v Outlet Arena Moravia 13. 5. a 20. 5.

Květnové Superstředy v Outlet Arena Moravia 13. 5. a 20. 5.

Milé Outleťačky a Outleťáci, květen patří mezi nejkrásnější měsíce v roce a v Outlet Arena Moravia bude ještě krásnější a slevově výhodnější. Připravili jsme si pro vás druhou a třetí květnovou středu akci SUPERSTŘEDY, během kterých SUPERušetříte.

Těšit se můžete na časově omezené akční nabídky, pouze ve středu 13. a 20. května. U obchodů a zboží hledejte označení s logem SUPERSTŘEDA. Na programu budou dodatečné slevy z již outletových cen.

SUPERSTŘEDOVĚ nakoupíte většinu značek jako například Adidas, Alpine Pro, Benetton, Bushman, Calvin Klein, Guess, Gas, kosmetiku Yves Rocher a FAnn Parfumerie, Klenoty Aurum, doplňky do Vaší domácnosti Home & Cook či prémiové sladkosti Sweet Story.

Přehlédnout byste neměli naši novou značku Roncato, která doplnila širokou nabídku prodejen také o kvalitní italská zavazadla. Vybavte se na své výlety elegantními kufry či praktickými cestovními taškami se slevou až 50%.

U nás se budete cítit bezpečně při nákupech pod širým nebem. Vezměte si s sebou roušky a o zbytek se postaráme my.

Superstředy poprvé v Outlet Arena Moravia

Superstředy poprvé v Outlet Arena Moravia

Už žádné „březen, za kamna vlezem“, ale „v březnu, ve středu do Outletu půjdem“!

Po dvě středy 11. a 18. března máme pro vás připravenou akci SUPERSTŘEDA, kdy pouze v tyto dny nakoupíte s dodatečnou slevou. Nenechte si ujít naši vychytanou akci a přivítejte jaro s novými kousky ve vašem šatníku ještě SUPERvýhodněji. Během druhé a třetí březnové SUPERSTŘEDY jsme pro vás připravili časově omezené akční nabídky, které získáte jen ve středu.

Pro zpříjemnění nákupu vás přivítáme welcome drinkem a od 10 do 19 hodin si v našem stanu můžete zasoutěžit o poukázky na nákup v OAM. Výhodně nakoupíte u většiny našich obchodů, kde budou pro vás připraveny POUZE VE STŘEDU dodatečné slevy, dárky, akce 1+1 a mnoho dalšího. Zapojené obchody a zboží na stojanech bude označeno logem SUPERSTŘEDA.

Pro případ, že by se vám z toho zatočila hlava, budou vám nápomocné naše milé hostesky, které vám rády poradí, kde a jak nakoupit a SUPERušetřit. SUPERvýhodně nakoupíte například značky jako Adidas, Alpine Pro, Benetton, Calvin Klein, Guess, S´Oliver, kosmetiku Yves Rocher a klenoty Aurum, ale také inovace do

...
MAXI Outlet výprodej je tu!

MAXI Outlet výprodej je tu!

Slevové šílenství dorazilo i do Outlet Arena Moravia. Během MAXI výprodeje se slevy vyšplhají až na neuvěřitelných 80 %. Nepropásněte tento svátek nakupování a doplňte si šatník o prémiové kousky za zlomek ceny.
Již na Valentýna vypukne MAXI výprodej v OAM plný MAXI slev.

Pozvánka na Ledové Pustevny 2020

Pozvánka na Ledové Pustevny 2020

Dobrý den, v letošním roce jsme se stali novým „LEDOVÝM“ partnerem oblíbené akce Ledové Pustevny 2020, která po tři víkendy mění Pustevny v království ledových soch. Máme za sebou první ledově úspěšný víkend a čekají nás další dva víkendy 18. – 19. ledna a 25. – 26. ledna plné zábavy a soutěží pro celou rodinu.

Slavíme naše první narozeniny!

Slavíme naše první narozeniny!

Rok se s rokem sešel a my slavíme své první narozeniny, během kterých rozdáme vouchery za 300 000 Kč. Naše třídenní narozeninová party odstartuje už tento pátek 22. listopadu a potrvá až do neděle 24. listopadu.

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí.

Rozumím