Aktuální akce

Hýbej zadkem

Hýbej zadkem

V Outlet Arena Moravia připravili ojedinělý způsob, jak si užít léto.

Nádherný čas plný zážitků nebo jen obyčejného lenošení. To vše může být léto a každý z nás si jeho nejlepší prožití vybere podle sebe.

Od 29.6. – 25.8. 2019 bude v areálu Outlet Arena Moravia postavený vodní fotbal, kde si mohou zákazníci zpříjemnit své nakupování nebo si poskládat tým a pravidelně se v OAM scházet či pořádat s kamarády turnaje. Po 3 víkendy budou také připraveny herní stanoviště pro děti, které rády sportují a soutěží. Ve spolupráci s neziskovou organizací Hravý klaun OAM připravilo menší příměstský tábor s 10ti stanovišti, kde si mohou děti např. zaskákat přes překážky, zahrát fotbal, vyzkoušet parkour, čekají je různé workshopy, malování, dovednostní aktivity.

Konkrétní program o víkendech:
29.6. – 30.6
. – přivítání letních prázdnin (stanoviště s Hravým klaunem + vodní fotbal)
27.7. – 28.7. – stanoviště Hravého klauna a doprovodné aktivity, soutěže pro děti i dospělé
24.8. – 25.8. - stanoviště Hravého klauna a doprovodné aktivity, soutěže pro děti i dospělé + worhshop parkour a vystoupení

...

Proběhlé akce

Grilovací sezona začíná v Outlet Arena Moravia

Grilovací sezona začíná v Outlet Arena Moravia

EXTRA ŽHAVÉ VÍKENDOVÉ SLEVY 30-80 % V OUTLET ARENA MORAVIA

Ostrava 17. až 19. května 2019 - Oblíbená a tolik očekávaná grilovací sezona nám už klepe na dveře. Jste připraveni na pořádně žhavý víkend? V Outlet Arena Moravia o víkendu 17. - 19. května nakoupíte módní značky se slevou až 80 % a navíc Vás v sobotu 18. května připravíme na grilovací sezónu pod dohledem mistra kuchaře Radka Kašpárka. Využijte jedinečný víkendový výprodej a staňte se mistrem grilování.

V pátek 17. května začínáme v Outlet Arena Moravia ve velkém stylu a to se slevami 30-80 % na exkluzivní kousky světových značek.

V sobotu 18. května od 12 – 18 hodin se v Outlet Arena Moravia ponese vše na vlně grilování a dobrého jídla. Připraven je pro vás bohatý doprovodný program, který nabídne řadu mimořádných a nezapomenutelných gastronomických zážitků pod taktovkou držitele michelinské hvězdy Radka Kašpárka. Zároveň si odpočinete v naší relax zóně a odnesete si vzpomínku z fotostánku Outlet Arena Moravia.

STAŇ SE HVĚZDOU | Outlet arena Moravia

STAŇ SE HVĚZDOU | Outlet arena Moravia

Víkendová show Staň se hvězdou
Červený koberec, filmy, VIP celebrity českého showbyznysu, krásné módní kousky od známých světových značek a mnoho dalšího. Zažijte atmosféru červeného koberce o víkendu 26. až 28. dubna v Outlet Arena Moravia.

PÁTEK 26. DUBNA
V pátek se můžete všichni těšit na welcome drink, moderátora DJ Lowu a v 19:00 jedinečný koncert třinecké kapely Lake Malawi.Večer zažijete NIGHT SHOPPING do 22:00, během kterého můžete ulovit módní kousky se slevou až 80 %. Téměř 40 prodejen si pro vás na tento večer připravilo neodolatelné limitované slevy a dárky k vašim nákupům.

SOBOTA 27. DUBNA
Doprovodný program po celý den, kde vás čeká například promítání filmů a v 17:00 vystoupení revivalové skupiny Queen.
Hvězdy slávy na chodníku Outlet Arena Moravia pro vítěze naší FB soutěže.
Na programu bude i oscarová módní přehlídka, kde v rolích modelek a modelů se představí český olympionik Roman Šebrle, Muž roku Matyáš Hložek, Miss Andrea Bezděková a Iveta Vítová a moderátorky Inna Puhajková a Michaela Štoudková. Provázet vás bude moderátorská dvojice Hanky Mašlíkové a

...
NIGHT SHOPPING - pátek 26. 4. od 20:00 do 22:00

NIGHT SHOPPING - pátek 26. 4. od 20:00 do 22:00

Tohle "večerní" nakupování si nenechejte ujít‼

KDY? V pátek 26. 4. 2019 na akci Staň se hvězdou OD 20.00 do 22:00 hod. (ve vybraných obchodních jednotkách od 18:00 hod.).
Ulovte módní kousky se slevou až 80 %.
Nenechte si ujít večer plný zábavy, nakupování a příjemných pocitů.
Můžete se těšit na welcome drink, moderátora DJ Lowu a v 19:00 jedinečný koncert třinecké kapely Lake Malawi.
Téměř 40 prodejen si pro vás na tento večer připravilo neodolatelné limitované slevy a dárky k vašim nákupům.

Velikonoce v Outlet Arena Moravia

Velikonoce v Outlet Arena Moravia

Přivítejte jaro a Velikonoce novými kousky do vašeho šatníku a zasoutěžte si o čokoládové zajíčky značky Lindt. Na velikonoční Bílou sobotu od 12 - 18 hodin se v Outlet Arena Moravia můžete těšit na tradiční velikonoční zábavu HLEDÁNÍ VELIKONOČNÍCH POUKÁZEK na čokoládové zajíčky Lindt. Po celém venkovním areálu ukryjeme ve třech etapách (ve 12, 14 a 16 hodin) 50 velikonočních poukázek, které budete moci v prodejně Lindt vyměnit za zlatého velikonočního zajíčka značky Lindt (zajíček s nejvyšším procentem kakaové sušiny, a nejméně cukru na českém trhu - viz. srovnání velikonočních cukrovinek v reportáži ČT v Černé ovce).

Mimo to jsme pro vás připravili moderovaný doprovodný program, fotokoutek zdarma, maskota velikonočního zajíčka a soutěže o poukázky na 100 Kč a 200 Kč. Vrcholem velikonočního programu v Outlet Arena Moravia bude soutěž o velkého čokoládového zajíčka v hodnotě 1 500 Kč. Ze všech zúčastněných soutěžících, kteří vyplní registrační formulář, budeme losovat vítěze velkého zlatého čokoládového zajíčka.

Přijďte si užít atmosféru blížících se svátků a nakupte značkovou módu se

...

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí.

Rozumím