fbpx

Proběhlé akce

PŘIJĎ VYHRÁT S BANÍKEM LIGU MISTRŮ!

PŘIJĎ VYHRÁT S BANÍKEM LIGU MISTRŮ!

Přestože oficiální Liga mistrů je už v plném proudu, v ostravském Outlet Arena Moravia malá Liga mistrů právě startuje. Outlet Arena Moravia ve spolupráci s FC Baník Ostrava pořádá 1. ročník malé Ligy mistrů pro fotbalisty ročníku 2009 a mladší. Fotbalový turnaj se koná pod záštitou a za účasti dvou vítězů Champions League Milana Baroše Marka Jankulovského v neděli 27. října od 8:00 do 14:00. Součástí akce bude i bohatý doprovodný program plný zábavy a soutěží pro děti i dospělé. Do malé Ligy mistrů se mohou přihlásit tříčlenné týmy, které splňují věkovou kategorii rok narození 2009 a mladší. Pro účast v turnaji stačí pouze vyplnit přihlášku a zvolit si jméno svého oblíbeného světového fotbalového klubu, za který bude tým v turnaji vystupovat. Ostravská malá Liga mistrů bude probíhat na travnaté ploše v areálu Outlet Arena Moravia, kde bude připraveno celkem 5 fotbalových hřišť s malými brankami. Turnaj se bude pořádat za každého počasí a v případě deště budou pro návštěvníky připraveny zastřešené lavice k sezení. Patrony fotbalového turnaje pro mladé fotbalisty jsou dvě baníkovské

...
FINÁLNÍ VÝPRODEJOVÝ VÍKEND!

FINÁLNÍ VÝPRODEJOVÝ VÍKEND!

Léto a letní výprodeje jsou v plném proudu a Outlet Arena Moravia ohlašuje FINÁLNÍ VÝPRODEJOVÝ VÍKEND! Ano, ve dnech 23. až 25. 8. 2019 budou v Outlet Arena Moravia opravdu mega velké, až 80% slevy a půjde o největší výprodej tohoto léta. O vyšší desítky procent bude zlevněno především sezónní zboží, oblečení, obuv, sportovní oblečení a další. Nenechte si ujít skutečně obrovský výprodej tohoto léta a navštivte o posledním prázdninovém víkendu outletové centrum. Uvidíte, že FINÁLNÍ VÝPRODEJOVÝ VÍKEND Vás rozhodně nezklame! Podrobnější přehled slev výprodejového víkendu najdete na webu www.outletmoravia.cz. V doprovodném programu se představí Parkour skupina Improve Yourself v čele s Lubo Baumem, stanoviště hravého klauna, soutěže pro děti i dospělé a nezapomněli jsme ani na vodní fotbal. Na místě budeme soutěžit o poukázky v hodnotě 2 000 Kč od Adidasu. Využijte slevy až 80% a určitě se zastavte 23.-25. 8. 2019 na FINÁLNÍ VÝPRODEJOVÝ VÍKEND do Outlet Arena Moravia na Hlučínské ulici v Ostravě. Těšíme se na Vás!

Hýbej zadkem

Hýbej zadkem

V Outlet Arena Moravia připravili ojedinělý způsob, jak si užít léto.

Nádherný čas plný zážitků nebo jen obyčejného lenošení. To vše může být léto a každý z nás si jeho nejlepší prožití vybere podle sebe.

Od 29.6. – 25.8. 2019 bude v areálu Outlet Arena Moravia postavený vodní fotbal, kde si mohou zákazníci zpříjemnit své nakupování nebo si poskládat tým a pravidelně se v OAM scházet či pořádat s kamarády turnaje. Po 3 víkendy budou také připraveny herní stanoviště pro děti, které rády sportují a soutěží. Ve spolupráci s neziskovou organizací Hravý klaun OAM připravilo menší příměstský tábor s 10ti stanovišti, kde si mohou děti např. zaskákat přes překážky, zahrát fotbal, vyzkoušet parkour, čekají je různé workshopy, malování, dovednostní aktivity.

Konkrétní program o víkendech:
29.6. – 30.6
. – přivítání letních prázdnin (stanoviště s Hravým klaunem + vodní fotbal)
27.7. – 28.7. – stanoviště Hravého klauna a doprovodné aktivity, soutěže pro děti i dospělé
24.8. – 25.8. - stanoviště Hravého klauna a doprovodné aktivity, soutěže pro děti i dospělé + worhshop parkour a vystoupení

...
Grilovací sezona začíná v Outlet Arena Moravia

Grilovací sezona začíná v Outlet Arena Moravia

EXTRA ŽHAVÉ VÍKENDOVÉ SLEVY 30-80 % V OUTLET ARENA MORAVIA

Ostrava 17. až 19. května 2019 - Oblíbená a tolik očekávaná grilovací sezona nám už klepe na dveře. Jste připraveni na pořádně žhavý víkend? V Outlet Arena Moravia o víkendu 17. - 19. května nakoupíte módní značky se slevou až 80 % a navíc Vás v sobotu 18. května připravíme na grilovací sezónu pod dohledem mistra kuchaře Radka Kašpárka. Využijte jedinečný víkendový výprodej a staňte se mistrem grilování.

V pátek 17. května začínáme v Outlet Arena Moravia ve velkém stylu a to se slevami 30-80 % na exkluzivní kousky světových značek.

V sobotu 18. května od 12 – 18 hodin se v Outlet Arena Moravia ponese vše na vlně grilování a dobrého jídla. Připraven je pro vás bohatý doprovodný program, který nabídne řadu mimořádných a nezapomenutelných gastronomických zážitků pod taktovkou držitele michelinské hvězdy Radka Kašpárka. Zároveň si odpočinete v naší relax zóně a odnesete si vzpomínku z fotostánku Outlet Arena Moravia.

STAŇ SE HVĚZDOU | Outlet arena Moravia

STAŇ SE HVĚZDOU | Outlet arena Moravia

Víkendová show Staň se hvězdou
Červený koberec, filmy, VIP celebrity českého showbyznysu, krásné módní kousky od známých světových značek a mnoho dalšího. Zažijte atmosféru červeného koberce o víkendu 26. až 28. dubna v Outlet Arena Moravia.

PÁTEK 26. DUBNA
V pátek se můžete všichni těšit na welcome drink, moderátora DJ Lowu a v 19:00 jedinečný koncert třinecké kapely Lake Malawi.Večer zažijete NIGHT SHOPPING do 22:00, během kterého můžete ulovit módní kousky se slevou až 80 %. Téměř 40 prodejen si pro vás na tento večer připravilo neodolatelné limitované slevy a dárky k vašim nákupům.

SOBOTA 27. DUBNA
Doprovodný program po celý den, kde vás čeká například promítání filmů a v 17:00 vystoupení revivalové skupiny Queen.
Hvězdy slávy na chodníku Outlet Arena Moravia pro vítěze naší FB soutěže.
Na programu bude i oscarová módní přehlídka, kde v rolích modelek a modelů se představí český olympionik Roman Šebrle, Muž roku Matyáš Hložek, Miss Andrea Bezděková a Iveta Vítová a moderátorky Inna Puhajková a Michaela Štoudková. Provázet vás bude moderátorská dvojice Hanky Mašlíkové a

...

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí.

Rozumím