Proběhlé akce

PŘIJĎ VYHRÁT S BANÍKEM LIGU MISTRŮ!

PŘIJĎ VYHRÁT S BANÍKEM LIGU MISTRŮ!

Šance pro všechny fotbalisty ročníku 2009 a mladší! Chcete vyhrát Ligu mistrů? A ještě k tomu ze svůj vysněný klub? Baník Ostrava pro vás ve spolupráci s Outlet Arena Moravia malou Ligu mistrů pořádá. A dokonce za účasti dvou vítězů té skutečné Champions League - Milana Baroše a Marka Jankulovského! Akce se koná 5. října v ostravské Outlet Areně Moravia! Od 8.30!

Baník Ostrava je jediným českým klubem, který vychoval dva vítěze Ligy mistrů! Marka Jankulovského a Milana Baroše. Oba dva budou v rolích patronů 5. října malé Lize mistrů v Outlet Areně Moravia přítomni. Milan Baroš jako patron kategorie 2009 a mladší, Marek Jankulovski v roli patrona kategorie 2011 a mladší. Právě do těchto dvou věkových kategorií bude velký turnaj, který Baník připravuje, rozdělen. 

Kdo se do turnaje může zúčastnit? Úplně každý, kdo vyplní přihlášku (odkaz najdete na konci tohoto textu) a kdo dané věkové kategorii (ročník 2009 a mladší) odpovídá.

Hrát se bude ve tříčlenných týmech na malé branky. Týmy budou dle vůle zúčastněných pojmenovány podle kteréhokoliv klubu světa. 

Vítěz turnaje bude odměněn zarámovaným

...
FINÁLNÍ VÝPRODEJOVÝ VÍKEND!

FINÁLNÍ VÝPRODEJOVÝ VÍKEND!

Léto a letní výprodeje jsou v plném proudu a Outlet Arena Moravia ohlašuje FINÁLNÍ VÝPRODEJOVÝ VÍKEND! Ano, ve dnech 23. až 25. 8. 2019 budou v Outlet Arena Moravia opravdu mega velké, až 80% slevy a půjde o největší výprodej tohoto léta. O vyšší desítky procent bude zlevněno především sezónní zboží, oblečení, obuv, sportovní oblečení a další. Nenechte si ujít skutečně obrovský výprodej tohoto léta a navštivte o posledním prázdninovém víkendu outletové centrum. Uvidíte, že FINÁLNÍ VÝPRODEJOVÝ VÍKEND Vás rozhodně nezklame! Podrobnější přehled slev výprodejového víkendu najdete na webu www.outletmoravia.cz. V doprovodném programu se představí Parkour skupina Improve Yourself v čele s Lubo Baumem, stanoviště hravého klauna, soutěže pro děti i dospělé a nezapomněli jsme ani na vodní fotbal. Na místě budeme soutěžit o poukázky v hodnotě 2 000 Kč od Adidasu. Využijte slevy až 80% a určitě se zastavte 23.-25. 8. 2019 na FINÁLNÍ VÝPRODEJOVÝ VÍKEND do Outlet Arena Moravia na Hlučínské ulici v Ostravě. Těšíme se na Vás!

Hýbej zadkem

Hýbej zadkem

V Outlet Arena Moravia připravili ojedinělý způsob, jak si užít léto.

Nádherný čas plný zážitků nebo jen obyčejného lenošení. To vše může být léto a každý z nás si jeho nejlepší prožití vybere podle sebe.

Od 29.6. – 25.8. 2019 bude v areálu Outlet Arena Moravia postavený vodní fotbal, kde si mohou zákazníci zpříjemnit své nakupování nebo si poskládat tým a pravidelně se v OAM scházet či pořádat s kamarády turnaje. Po 3 víkendy budou také připraveny herní stanoviště pro děti, které rády sportují a soutěží. Ve spolupráci s neziskovou organizací Hravý klaun OAM připravilo menší příměstský tábor s 10ti stanovišti, kde si mohou děti např. zaskákat přes překážky, zahrát fotbal, vyzkoušet parkour, čekají je různé workshopy, malování, dovednostní aktivity.

Konkrétní program o víkendech:
29.6. – 30.6
. – přivítání letních prázdnin (stanoviště s Hravým klaunem + vodní fotbal)
27.7. – 28.7. – stanoviště Hravého klauna a doprovodné aktivity, soutěže pro děti i dospělé
24.8. – 25.8. - stanoviště Hravého klauna a doprovodné aktivity, soutěže pro děti i dospělé + worhshop parkour a vystoupení

...
Grilovací sezona začíná v Outlet Arena Moravia

Grilovací sezona začíná v Outlet Arena Moravia

EXTRA ŽHAVÉ VÍKENDOVÉ SLEVY 30-80 % V OUTLET ARENA MORAVIA

Ostrava 17. až 19. května 2019 - Oblíbená a tolik očekávaná grilovací sezona nám už klepe na dveře. Jste připraveni na pořádně žhavý víkend? V Outlet Arena Moravia o víkendu 17. - 19. května nakoupíte módní značky se slevou až 80 % a navíc Vás v sobotu 18. května připravíme na grilovací sezónu pod dohledem mistra kuchaře Radka Kašpárka. Využijte jedinečný víkendový výprodej a staňte se mistrem grilování.

V pátek 17. května začínáme v Outlet Arena Moravia ve velkém stylu a to se slevami 30-80 % na exkluzivní kousky světových značek.

V sobotu 18. května od 12 – 18 hodin se v Outlet Arena Moravia ponese vše na vlně grilování a dobrého jídla. Připraven je pro vás bohatý doprovodný program, který nabídne řadu mimořádných a nezapomenutelných gastronomických zážitků pod taktovkou držitele michelinské hvězdy Radka Kašpárka. Zároveň si odpočinete v naší relax zóně a odnesete si vzpomínku z fotostánku Outlet Arena Moravia.

STAŇ SE HVĚZDOU | Outlet arena Moravia

STAŇ SE HVĚZDOU | Outlet arena Moravia

Víkendová show Staň se hvězdou
Červený koberec, filmy, VIP celebrity českého showbyznysu, krásné módní kousky od známých světových značek a mnoho dalšího. Zažijte atmosféru červeného koberce o víkendu 26. až 28. dubna v Outlet Arena Moravia.

PÁTEK 26. DUBNA
V pátek se můžete všichni těšit na welcome drink, moderátora DJ Lowu a v 19:00 jedinečný koncert třinecké kapely Lake Malawi.Večer zažijete NIGHT SHOPPING do 22:00, během kterého můžete ulovit módní kousky se slevou až 80 %. Téměř 40 prodejen si pro vás na tento večer připravilo neodolatelné limitované slevy a dárky k vašim nákupům.

SOBOTA 27. DUBNA
Doprovodný program po celý den, kde vás čeká například promítání filmů a v 17:00 vystoupení revivalové skupiny Queen.
Hvězdy slávy na chodníku Outlet Arena Moravia pro vítěze naší FB soutěže.
Na programu bude i oscarová módní přehlídka, kde v rolích modelek a modelů se představí český olympionik Roman Šebrle, Muž roku Matyáš Hložek, Miss Andrea Bezděková a Iveta Vítová a moderátorky Inna Puhajková a Michaela Štoudková. Provázet vás bude moderátorská dvojice Hanky Mašlíkové a

...

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí.

Rozumím